aktualne komunikaty

Komunikat Dyrektora Szkoły

Opublikowany 2014/07/14

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje rodziców dzieci oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2014/2015, że w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej są do pobrania Umowy w sprawie korzystania z usług Oddziału Przedszkolnego działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie prowadzonego przez gminę Miasto Kutno.

Wypełnione i podpisane wyżej wymienione umowy należy złożyć w sekretariacie w terminie do 25 lipca 2014r. (piątek).

Dokument jest potrzebny w procesie rekrutacji, w związku z tym prosimy o jak najszybsze składanie umów w sekretariacie.

Opublikowany 2014/06/27

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie
informuje, że
w okresie wakacji sekretariat szkoły

przyjmuje interesantów

w godzinach 9.00 – 13.00

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Zarządzenie Dyrektora Szkoły wprowadzające PROCEDURĘ USPRAWIEDLIWIANIA NIEOBECNOŚCI UCZNIÓW/DZIECI I ZWALNIANIA ICH Z ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.

Opublikowany 2013/09/16

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje rodziców dzieci oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I – VI, że od dnia 12 września 2013r. (czwartek) obowiązuje Zarządzenie Dyrektora Szkoły wprowadzające PROCEDURĘ USPRAWIEDLIWIANIA NIEOBECNOŚCI UCZNIÓW/DZIECI I ZWALNIANIA ICH Z ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH.

Tekst procedury wraz z wzorami usprawiedliwień i zwolnień jest dostępny na stronie internetowej szkoły, u wychowawców klas i w sekretariacie. Jednocześnie informujemy, że na dotychczasowych zasadach wychowawcy klas będą usprawiedliwiać nieobecności lub zwalniać z zajęć dzieci do 20 września 2013r..

Usprawiedliwienie_nieobecnosci

Zwolnienie_z_czynnego_uczestnictwa_wf

Zwolnienie_z_obowiazkowych_zajec

Procedura usprawiedliwienia nieobecnosci uczniów i zwalniania ich z zajęc dydaktycznych.